Aj bez zamestnania môžete získať pôžičku. Kto vám požičia?

Pre človeka, ktorý nemá takmer žiadne úspory, je strata zamestnania  hotová pohroma. Určitým riešením je si nejaké financie požičať. Ale kde?

Mnoho poskytovateľov pôžičiek schvaľuje menej ako 5 % zo všetkých  prijatých žiadostí. To je naozaj málo, peniaze v takých spoločnostiach  získa iba žiadateľ, ktorý si požičiava prvýkrát, nemá žiaden záznam v  registroch a disponuje dostatočne vysokým príjmom. Kde si však požičať, keď práve žiaden príjem nemáte? A pritom spoľahlivo a bezpečne? 

Dávky nemusia stačiť 

Výpoveď v práci nie je nikdy príjemná, a dvojnásobne to platí v  prípade, že žijete od výplaty k výplate. V takom prípade štát vypláca  dávky v nezamestnanosti, avšak tie nedosahujú celú výšku  predchádzajúceho príjmu a na dôstojné živobytie nemusia stačiť. 

Banky nezamestnaným nepožičajú

Spôsobom, ako sa dá aj v nezamestnanosti dostať k peniazom, ktoré pomôžu preklenúť dočasný výpadok príjmu, sú pôžičky pre nezamestnaných, ktoré ponúkame aj my. Bankové spoločnosti ľuďom bez práce nepožičajú,  požadujú od klienta istú bonitu, teda schopnosť splácať. Inými slovami, doloženie pravidelného príjmu. 

Ak nezamestnaný nemá vedľajší príjem, napríklad v podobe prenájmu  bytu, v bankách má dvere zavreté. Môže sa však obrátiť na nebankový sektor.  

Pôžičky pre nezamestnaných ihneď

Niektoré nebankové spoločnosti, vrátane tej našej, poskytujú pôžičky  pre nezamestnaných, ktoré sa radia k tzv. rýchlym pôžičkám. V rámci nich vám bezodkladne požičiame až niekoľko stoviek eur bez toho, aby ste  museli dokladať príjem zo zamestnania, potrebujete však doložiť  pravidelný príjem z ďaľších dávok.

Okrem nezamestnaných využívajú tieto pôžičky často aj mamičky na materskej dovolenke, študenti či seniori.  

Ako o pôžičku požiadať?

Skôr ako pôjdete žiadať o pôžičku, najprv si ujasnite, koľko a na ako dlho vlastne peniaze potrebujete. Okrem toho vám ale postačí len internet, telefón a bankový účet na vaše meno. Musíte tiež spĺňať jednoduché podmienky na získanie úveru:

  • Ste úveruschopný občan Slovenskej republiky starší ako 18 rokov.
  • Nie ste v omeškaní so splácaním pôžičky v iných spoločnostiach.
  • Súhlasíte s podmienkami Zmluvy o všeobecných podmienkach poskytovania pôžičky.

A potom si len zvolíte koľko a na ako dlho potrebujete požičať,  vyplníte žiadosť a odošlete nám ju. My ju spracujeme behom pár minút a  vy hneď budete vedieť, ako na tom ste. Schvaľujeme väčšinu žiadostí, takže veríme, že bude medzi nimi aj tá vaša.

Peniaze budete mať na účte už o niekoľko minút. Také ľahké a rýchle to je!

 Prečítajte si aj: