Ako získať úver keď ste na materskej


Nikto z nás nemôže povedať, či sa raz nedostane do finančných problémov. Ak máte nízke alebo nulové príjmy, môže sa stať, že budete musieť rýchlo zaplatiť nájom alebo vymeniť starú práčku za novú. Vaše úspory už máte ale vyhradené na niečo iné. Vtedy rozhoduje čas a informovanosť. Aké máte v tejto situácii možnosti?

Peniaze sú dobrý sluha, ale zlý pán. Nie sú všetkým, no zároveň bez nich nemôžeme žiť. Najlepšia situácia je tá, keď sa do finančnej tiesne nedostanete nikdy. Takúto istotu má ale len veľmi málo ľudí.

Mamičky na materskej sú ohrozenou skupinou

Smutným faktom je, že rozvodovosť na Slovensku dosahuje alarmujúce hodnoty. Takmer každé druhé manželstvo končí rozvodom. Vo väčšine prípadov ostávajú deti v opatere matky. Napriek radosti z možnosti vychovávať svoje ratolesti to so sebou prináša nemalú finančnú záťaž. Ak sú deti ešte k tomu malé a vyžadujú si celodennú starostlivosť, je takmer nevyhnutná pomoc blízkych a rodiny.

Jedlo, oblečenie, nájom, plienky, hračky – to všetko je drahé, a všetci vieme, že rodičovský príspevok je žalostne nízky. Žena na materskej rozhodne nemôže bezhlavo utrácať a každé euro starostlivo zváži, kým ho minie. Skĺbiť prácu a rodinu je pre ženu na Slovensku ešte stále nemalý problém. Mamičky na materskej majú síce možnosť pracovať, ale príjmy z týchto činností, väčšinou čiastočných úväzkov alebo prác na dohodu, stačia akurát na pokrytie základných potrieb.

Preto sú mamičky ohrozenou skupinou. V prípade neočakávaných výdajov, alebo naopak, výpadkov v skromnom príjme, často upadajú do stavu finančnej núdze. Pre banky sú neatraktívnou skupinou, ich príjem je alebo nepravidelný, alebo nedostatočne vysoký a získať pôžičku na materskej je skôr výnimkou ako pravidlom. Výbornou voľbou je v tomto prípade vyskúšať spoľahlivú nebankovú spoločnosť, ktorá ma transparentne a ústretovo nastavené pravidlá a pôžička na materskej je pre ňu prirodzenou službou.

Prečo sa spoľahnúť na Pôžičkomat?

Nie je jednoduché starať sa o deti, ak žijete v neustálom strachu, či vám vystačia peniaze do najbližšej výplaty. Rýchla pôžička na materskej vám môže tieto obavy pomôcť rozptýliť. Ak je vám nepríjemné neustále sa obracať na rodinu alebo blízkych, radi vám pomôžeme my.

Tu je zopár dôvodov, prečo sa bez obáv obrátiť na nás:

 • Získanie pôžičky na materskej u nás je jednoduché a rýchle. Vieme, že pri starostlivosti o dieťa je čas vzácnou komoditou a preto poskytujeme možnosť vybavenia pôžičky aj online. Postačí pár klikov.
 • Požičiame vám bez úrokov a skrytých poplatkov. Nemusíte sa obávať vysokých úrokov a skrytých poplatkov. Vrátite nám len to, čo si požičiate + poplatok za vybavenie žiadosti. To všetko v termíne, ktorý si sama zvolíte.
 • Stále váhate?

  Tak si to zhrňme. Čo nás odlišuje od konkurencie a robí z nás seriózneho partnera pre ľudí v náročnej situácii? U nás získate pôžičku, ktorá sa nenavyšuje o úroky. Dôvodom je, že ide o nižšie sumy peňazí v porovnaní s bankami. K požičanej sume zaplatíte o niekoľko eur navyše, ktoré sú poplatkom sa vybavenie žiadosti. Ak si napríklad požičiate 50 eur na 10 dní, spolu s poplatkom sa poskytnutie zaplatíte 50.35 eur. Poplatok za vybavenie sa posudzuje na základe doby splatnosti a výšky pôžičky. To všetko vybavíte rýchlo a z pohodlia domova.

  Ako na to?

  Na úvodnej strane si nastavte požadovanú čiastku, dobu splatnosti (maximálna je 31 dní) a vyplňte o sebe základné údaje. Jediné doklady, ktoré potrebujete, sú občiansky a zdravotný (alebo vodičský) preukaz. V niektorých prípadoch vyžadujeme aj výpis s z účtu. Podmienky pre schválenie posudzujeme individuálne. Pri navolení detailov pôžičky uvidíte drobný poplatok, ktorý sa pripočíta k vašej pôžičke. Žiadne ďalšie poplatky sa vám neúčtujú. Peniaze máte na účte do niekoľkých hodín.

  Páči sa vám naša jednoduchá pôžička bez dokladovania príjmu? Požičajte si rýchlo a jednoducho. Stačí, aby ste mali viac ako 18 rokov a aby ste boli bez dlhov v iných inštitúciách.