Jednoduchý návod, ako si hocikto vybaví pôžičku do 24 hodín

Naše pôžičky si zobrali státisíce spokojných zákazníkov. Výhodou je, že peniaze môžete mať na svojom účte už do hodiny a že je celý proces transparentný a fér.

Pôžička do 24 hodín? U nás dostanete peniaze do hodiny

S Pôžičkomat-om si môžete požičať ihneď a priamo z tepla vášho domova. Celý proces netrvá viac ako 20 minút, a peniaze máte na svojom účte do hodiny. Ako treba postupovať ak si chcete požičať ihneď?

1. Navštívte náš web

Tu si zvolíte výšku svojej pôžičky a dobu, na ktorú si chcete peniaze požičať. Po zadaní ihneď uvidíte cenu pôžičky. Nečakajú vás tak v budúcnosti žiadne nepríjemné prekvapenia.

2. Zadajte kontaktné údaje

Ďalším krokom je zadanie základných informácií o vás, akými sú meno, priezvisko, adresa a informácie o vašom zamestnaní a zamestnávateľovi. Tieto informácie sú potrebné pre vytvorenie zmluvy.

3. Uzavretie zmluvy

Posledným krokom je potvrdenie zmluvy a zhrnutie vašej pôžičky. Nič pred vami neskrývame a od začiatku máte všetky informácie k dispozícii. Navyše hneď viete, koľko zaplatíte za naše finančné služby. Peniaze posielame na váš účet ihneď, ako je pôžička schválená.

Prečo si vybrať Pôžičkomat?

Hlavnou výhodou pôžičiek od nás je, že sú nebankové. To znamená, že neplatíte zbytočné poplatky za vedenie účtu a na pôžičke sa vám nepripočítavajú žiadne úroky.

Ak ste študentom, seniorom alebo inou osobou s nízkym príjmom, môžete si požičať našu študentskú pôžičku. Výhodou je, že na jej schválenie nepotrebujete doložiť výšku príjmu. Podmienkami pre schválenie pôžičky je vek nad 18 rokov a nemeškanie so splácaním u inej finančnej inštitúcie.

Viac informácií o študentskej pôžičke nájdete na našom webe.