Krátkodobé pôžičky

Situácia na Slovensku zďaleka nie je ideálna a množstvo Slovákov žije od výplaty k výplate. To ich robí zraniteľnými voči neočakávaným finančným výdajom, pretože im chýbajú úspory, vďaka ktorým by tieto situácie dokázali zvládnuť. Práve pre takýchto ľudí je tu Pôžičkomat. Ponúkame krátkodobé finančné pôžičky, ktoré vám pomôžu vyriešiť náhle finančné problémy. Či už ide o nečakané výdavky v domácnosti, opravu auta alebo potrebujete doložiť na darček pre blízkeho človeka, Pôžičkomat vám požičia peniaze až do výšky 1500 € pre existujúcich klientov a pre nových klientov až do výšky 500 €.

Pre koho je krátkodobá pôžička?

Pre každého, kto potrebuje preklenúť krátkodobé finančné problémy. Pôžičkomat je 100% transparentný pôžičkový systém, pri ktorom sa nemusíte báť skrytých poplatkov. Dopredu viete, koľko za pôžičku zaplatíte a koľko času máte na jej splatenie. Všetko je prehľadné a rýchle. Veľkou výhodou sú peniaze ihneď na účte – už aj do 10 minút od schválenia pôžičky, podľa typu vašej banky. V tom je náš systém jedinečný. Okrem toho sa verným zákazníkom zvyšuje horná hranica finančnej sumy, ktorú si môžu od nás požičať. Pri opätovnej pôžičke vám radi požičiame peniaze až do výšky 1500 €. 

Prečo si vybrať krátkodobú pôžičku?

Možno sa pýtate, prečo by ste mali využívať krátkodobú pôžičku. Odpoveď je jednoduchá. Ak ste v dočasnej finančnej núdzi, nie je lepší spôsob, ako sa z nej dostať. Niekedy sú vaše problémy diskrétneho charakteru, alebo chcete prekvapiť rodinu nečakaným darčekom, preto sa s požiadavkou o dočasnú finančnú pomoc na nich nechcete obracať.

Riešenie je jednoduché, bezpečné a rýchle. Krátkodobá pôžička vám pomôže Váš dočasný finančný nedostatok pokryť bez zbytočných otázok.

Ako získať krátkodobú pôžičku?

Veľkou výhodou krátkodobej pôžičky je práve jej dostupnosť. Na jej získanie stačí spĺňať jednoduché tri podmienky – byť občanom Slovenskej republiky, mať viac ako 18 rokov a nemeškať so splácaním úverov u iných finančných inštitúcii. 

Ak tieto tri podmienky spĺňate, nič vám nestojí v ceste za krátkodobou pôžičkou. Postačí vyplniť formulár, ktorým sa zaregistrujete v našom systéme. Nebojte sa, budeme s Vami v kontakte, určite sa nepomýlite. Následne stačí už len pomocou počítadla nastaviť výšku pôžičky a dobu splatnosti a požiadať o pôžičku. Ostatné je naša starosť. Pokiaľ schválime Vašu žiadosť o krátkodobú pôžičku, o úspešnom prevode peňazí na Váš účet Vás budeme informovať mailom.

Viac informácii nájdete tu Ako získať pôžičku