Naša spoločnosť

Kto sme?

    

Nemáte peniaze? Pomôžeme Vám. Okamžitá pôžička bez ručiteľa, on-line.

    

Spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o., je prevádzkovateľom webu Pôžičkomat.sk a ponúka krátkodobé pôžičky. Vďaka našim bohatým skúsenostiam zo škandinávskych krajín a trhov strednej Európy Vám môžeme zaistiť perfektný servis rýchlo a pružne, a to všetko z pohodlia domova.

    

V čom sme iní?

     

     

  • Náš spokojný zákazník! Ide nám predovšetkým o to, aby ste boli s  našimi službami spokojní. Náš personál pozorne počúva Vaše požiadavky a vždy ich rieši.     
  • Sme féroví! Neskrývame žiadne poplatky. Vždy Vám poskytneme pravdivé a včasné informácie. Vopred Vám vysvetlíme, koľko za čo zaplatíte vrátane všetkých súvisiacich nákladov. Pôžičku si nastavíte presne na mieru.      
  • Sme tu pre Vás! Sme Vám k dispozícii počas pracovnej doby nášho call centra, alebo na e-mailu. Ochotne Vám poskytneme akékoľvek doplňujúce informácie a pri vybavovaní pôžičky dodržujeme maximálnu diskrétnosť.      
  • Sme skutočne rýchli! Vďaka jedinečnému automatizovanému systému schvaľovania úverov dokážeme Vašu žiadosť vybaviť už do desiatich minút vrátane odoslania peňazí na Váš účet.  

    

S Pôžičkomatom Vás nezaskočia žiadne nečakané výdavky!