Pôžičky online

Na trhu existuje celá rada bankových i nebankových finančných produktov, prostredníctvom ktorých si môžete požičať peniaze. Líšia sa vo svojich podmienkach, a často tiež v spôsobe, akým môžete zmluvu o pôžičke uzatvoriť.

Ako fungujú pôžičky online?

Ide o najľahší spôsob uzavretia pôžičky, kedy máte peniaze na svojom účte už do hodiny. Pôžičku si môžete vybaviť priamo z pohodlia svojho domova cez internet. Stačí len vyplniť svoje kontaktné údaje a zvoliť si výšku pôžičky a dobu, na ktorú si potrebujete požičať. Tento typ online pôžičky je nebankový. To znamená, že tu nie sú vyžadované žiadne poplatky za vedenie účtu a nevyberajú sa ani žiadne úroky.

Pôžička ihneď na účte

Celý proces našej rýchlej online pôžičky je väčšinou vybavený do 15-20 minút. Čakáte len na to, kedy vám prídu peniaze na účet. Vo chvíli, keď je pôžička schválená, odosielame peniaze na váš účet do 10 minút. Celý proces je možné realizovať pohodlne z domu cez naše webové stránky.

Študentské pôžičky

Na schválenie pôžičky nie je treba doložiť výšku príjmu. Pôžička sa preto hodí aj pre fyzické osoby s nízkym príjmom - teda nielen pre študentov, ale tiež pre seniorov, ktorí poberajú starobný dôchodok, poberateľov invalidných alebo pozostalostných penzií, alebo mamičky na materskej. Každá osoba nad 18 rokov, ktorá nemešká so splácaním u inej finančnej inštitúcie, u náš môže požiadať o pôžičku.

Nebankové pôžičky

Naše pôžičky sú nebankové - nestávate sa teda dlžníkom zapísaným v žiadnom z registrov dlžníkov. Váš zamestnávateľ ani okolie sa nedozvie o tom, že ste si požičali. Vďaka tomu, že je naša pôžička nebanková, nevyberáme žiadne ďalšie úroky ani poplatky za vedenie účtu.

Pre koho je online pôžička od Pôžičkomatu určená?

Požičať si môže každý fyzická osoba staršia ako 18 rokov, ktorá má trvalý príjem. Jeho výšku ale netreba dokladať, a tak si u nás môžu požičať študenti aj seniori, osoby poberajúce invalidný alebo pozostalostný dôchodok alebo mamičky na materskej dovolenke. Jedinou podmienkou je, aby klient nebol v omeškaní so splácaním u inej finančnej inštitúcie.