Povedali o nás

Prečítajte si tiež ohlasy našich zákazníkov na Facebooku

"Úžasné. Potreboval som rýchlo peniaze. Požiadal som túto firmu, zaslal potrebné doklady a v priebehu 15 minút som už mal aj peniaze na účte. Maximálna spokojnosť."

Michal, 26 rokov

"Dobrý deň. Samozrejme som s vašimi službami spokojná, rada vás odporučím aj iným priateľom, ktorý to budú potrebovať ako aj ja. A som vám veľmi vďačná za trpezlivosť a pomoc, ktorú ste mi dali, keď som to najviac potrebovala. Veľká vďaka."

Melánia, 47 rokov

"Ďakujem vám veľmi pekne aj ja. Ste skvelý tým a rada budem s vami spolupracovať. Máte dobré pôžičky a preto som si vás vybrala. Super, máte u mňa veľké plus."

Viera,33 rokov

"Dobrý deň, dnes som odoslala medzibankovým prevodom dlžnú čiastku mojej pôžičky splatnej dňa 31.05.2014. S Vašimi službami som spokojná a rada ich budem používať aj v budúcnosti a odporučím ju aj mojim priateľom. Stretla som sa z Vašej strany s korektným prístupom voči zákazníkom."

Tatiana, 55 rokov

"Moc spokojný a peniaze hneď na úcte!!! To som nečakal! Tak moc rýchlo! Odporúčam a super klientsky servis."

Vladimír, 26 rokov

"Som veľmi spokojná, ako rýchlo ste mi poslali peniaze. Naozaj ďakujem za kvalitné služby."

Magdaléna, 52 rokov

"Dnes som využil Vašu ponuku požičať si určitú sumu. Som veľmi milo prekvapený, že v priebehu doslova niekoľkých minút mi požadovaná suma došla na účet. Chcem sa aj touto cestou poďakovať za mimoriadnu rýchlosť a kvalitu Vašich služieb. Zároveň sa chcem poďakovať aj Vašej pracovníčke, keď som dobre registroval meno Lia alebo Ria, za neskutočne milý a profesionálny prístup k mojej žiadosti. Prajem Vám všetko dobré."

Vladimír, 57 rokov

"Dobrý deň. Ďakujem Vám za poskytnutie pôžičky. Som spokojný s Vašim prístupom k zákazníkovi, ako aj rýchlosťou a jednoduchosťou vybavenia žiadosti."

Vladimír, 57 rokov

"Milý pôžičkomat, som s Vašimi službami nadmieru spokojný. Hlavne rýchlosť a spoľahlivosť. Keď potrebujem finančnú pomoc ste tu Vy! Ďakujem Vám za vaše služby a prajem Vám veľa spokojných zákazníkov."

Miroslav, 21 rokov

"Dobrý deň. Som spokojná s Vašou ponukou a dúfam, že aj naďalej budem môcť služby z Vášho pôžičkomatu využívať."

Oľga, 60 rokov

"Som veľmi spokojná s rýchlosťou a úrokom. Doteraz som si pomáhala pôžičkou od inej spoločnosti, ale Vy ste oveľa výhodnejší. Ďakujem a prajem veľa úspechov a nových klientov."

Maria, 37 rokov

"Pôžičkomat môžem len odporučiť. Pred pár mesiacmi sa mi z ničoho nič pokazila práčka a na novú neboli peniaze. Nevedela som si rady a kamarátka mi poradila obrátiť sa na Pôžičkomat. Vybavenie pôžičky on-line bola otázka pár minút a peniaze prišli takmer ihneď. Vďaka Pôžičkomatu som už za pár dní mala krásnu novú práčku."

Mária, 63 rokov

"Keď som sa po niekoľkých mesiacoch vrátil zo zahraničia, bol som úplne bez peňazí. Pôžičkomat mi pomohol s peniazmi do prvej výplaty. Moc mi pomohlo, že som do pár minút vedel, že mám úver schválený a za 20 minút som mal už peniaze na účte, skrátka expres pôžička, ako má byť."

Jakub, 24 rokov

"Služby Pôžičkomatu využívam pravidelne, pretože v mojom zamestnaní sa nemôžem spoľahnúť na stálu výšku príjmu. Keď potrebujem pár dní pred výplatou požičať, obrátim sa na Pôžičkomat. Viem, že všetko prebehne rýchlo a bez problémov. A hlavne, je to proste tá najlacnejšia pôžička na slovenskom internete."

Kristýna, 27 rokov

"Ďakujem Vám veľmi pekne. Z doposiaľ u mňa vyskúšaných spoločností ste najlepšia. Skvelé možnosti, skvelé zaobchádzanie a úžasný personál. Veľmi som spokojný."

Ladislav, 19 rokov

"Pôžičkomat vrelo odporúčam. Jednoduchšie som ešte pôžičku nezískal. Pár klikov, jeden telefonát a peniaze som mal na účte. Veľmi milý a ochotný personál. Zastihla ma krátkodobá kríza a pôžičkomat konal rýchlo a efektívne."

Lukáš, 27 rokov

"Počula som ako ste pomohli mojej dobrej známej, tak preto sa obraciam na vás. Ste fakt férová spoločnosť! Veľa šťastia!"

Anonymný

"Ďakujem, ste naozaj rýchly. Želám pekný deň"

Ľuboš, 55 rokov

"Vážená spoločnosť Pôžičkomat. Ďakujem Vám za pochopenie a priazeň, ktorú ste ku mne zachovali. Som hrdý, že som vašim klientom. S pozdravom Anton"

Anton, 48 rokov