Pôžička na 30 dní: Jednoduchá aj pre dôchodcov!

Malú a rýchlu bezúročnú pôžičku nenájdete iba u priateľov či rodiny. Namiesto toho, aby ste peniaze pýtali od známych, vyskúšajte to cez internet a nik sa o tom nemusí dozvedieť. Bojíte sa, že kvôli nízkemu príjmu vám nepožičajú? No tak sa na to pozrime.

Pôžička na 30 dní je ideálnym riešením pre tých, ktorých mesačné výdaje boli neočakávane o čosi vyššie ako príjmy. Tento typ pôžičky je presne určený na podobné situácie a nezáleží mu na tom, aký vysoký je váš príjem. A nemusíte sa báť, že medzi rovesníkmi si nikto nepožičiava. Pôžičky pre dôchodcov sú v Pôžičkomate často využívanou službou.

Osemnásť už bolo?

Pôžičku do 30 dní získate tak, že o ňu jednoducho požiadate cez internet. Čo sa od vás požaduje, sú základné informácie ako vaše meno, kontaktné údaje, dátum narodenia a doklad o výške poberaného dôchodku, na základe ktorých posúdime akú výšku pôžičky budete schopní splatiť. Nebojte sa, nejde o to, že by sme vám nepožičali, ak máte viac ako nejakých šesťdesiat rokov. Práve naopak, pôžičky pre dôchodcov poskytujeme veľmi radi. Životné skúsenosti učia ľudí zodpovednosti a splácanie je presné ako švajčiarske hodinky. Dátum narodenia chceme vedieť len kvôli povinnej vekovej hranici 18 rokov.

Peniaze na účte rýchlejšie ako muchy na koláčoch

Naozaj! Celý proces vybavenia vašej pôžičky trvá asi tak 15 minút. Závisí od toho, ako rýchlo vedia vaše prsty lietať po klávesnici počítača. Po tom, ako zvládnete registráciu a požiadate o sumu, ktorú potrebujete, môžete mať peniaze na svojom účte už do 10 minút.

Ak sa aj náhodou stane, že nebudete zrazu schopní splácať, nepodliehajte panike. Neposkytujeme pôžičky pre dôchodcov, študentov, mamičky na materskej a iné zraniteľné skupiny odvčera. Skúsenosti nás naučili, že všetko sa dá vyriešiť a pokojne si môžete požiadať o neskoršie splatenie. Nezabúdajte, že tento typ pôžičky nesplácate postupne, ale jednorazovo v deň, ktorý si sami pri žiadosti o pôžičku vyberiete.