Pôžičkomat požičiava peniaze rýchlo a lacno cez internet!

Ako jeden z mála prešiel sitom prísnejších pravidiel. Ako dôkaz kvalitných služieb je viac ako niekoľko sto tisíc obslúžených zákazníkov.

V posledných rokoch bolo pre nebankovky na Slovensku ťažkých. Na trhu s krátkodobými pôžičkami skončili dve veľké spoločnosti Provident a Pohotovosť, ktorá má aj značku Pôžičkáreň. Môžu za to najmä prísnejšie pravidlá poskytovania úverov a povinné licencie pre tieto firmy, ktoré zaviedla Národná banka Slovenska, ako strážca úverového trhu. Z 250 nebankoviek tak dostalo licenciu, teda povolenie na požičiavanie, len niečo cez 20 firiem. Na trhu už ostali len väčšie a serióznejšie z nich.

Bočný efekt prísnejšieho požičiavania je však ten, že ľudia, ktorí využívali ich služby, už nemajú toľko možnosti si požičať krátkodobý úver. Medzi najserióznejšie nebankovky patrí spoločnosť Pôžičkomat, ktorá aj v sprísnenom podnikateľskom prostredí dokáže poskytnúť kvalitný servis všetkým zákazníkom aj pred vianočnými sviatkami, keď majú rodiny vyššie výdavky na darčeky. Pozickomat.sk je pripravený poskytnúť veľmi kvalitný servis, všetkým, ktorí potrebujú pomôcť s domácim rozpočtom.

Výhody pôžičky od Pozickomat.sk

Pôžičkomat sa špecializuje na rýchle krátkodobejšie pôžičky do 500 eur na 31 dní cez internet, pričom verní zákazníci si môžu požičať až do výšky 1.500 eur. Výhodou je aj to, že peniaze môžete mať na účte už za 15 minút, ak doložíte všetky potrebné doklady a prejdete ohodnotením vašej bonity teda schopnosti splácať úver. Potvrdzujú to aj ohlasy klientov tejto firmy na Facebooku. „Potreboval som rýchlo peniaze. Požiadal som túto firmu, zaslal potrebné doklady a v priebehu 15 minút som už mal aj peniaze na účte,“ napísal Michal. Výhoda takej pôžičky oproti banke je v tom, že si nepotrebujete zakladať účet a platiť zaň mesačné poplatky, ktoré úver často navýšia. Pôžička sa hodí aj pre ľudí s nízkym príjmom, ktorí majú nečakané výdavky a potrebujú okamžite peniaze.

Pozrite si jednoduché štyri kroky ako získať pôžičku v Pôžičkomate

  1. Choďte na www.Pozickomat.sk
  2. Zvoľte si čiastku a dobu, na ktorú pôžičku potrebujete
  3. Registrujte sa vypísaním údajov ako meno, dátum narodenia, telefón, email, ...
  4. Odošlite žiadosť cez internet
  5. Získajte peniaze na účet už do 15-20 minút na váš účet

Ak si neviete rady, môžete zavolať na číslo +421 233 331 030 a call centrum vám so všetkým pomôže.