Pôžičky on-line

Na trhu existuje celé spektrum bankových i nebankových finančných produktov, prostredníctvom ktorých si môžete požičať peniaze. Líšia sa vo svojich podmienkach, a často tiež v spôsobe, akým môžete zmluvu o pôžičke uzatvoriť.     

Ako fungujú pôžičky online?

Ide o najľahší spôsob uzavretia pôžičky, kedy máte peniaze na svojom účte už aj do hodiny. Pôžičku si môžete vybaviť priamo z pohodlia Vášho domova cez internet. Stačí len vyplniť Vaše kontaktné údaje a zvoliť si výšku pôžičky a dobu, na ktorú si potrebujete požičať.       

Pôžička ihneď na účte

Celý proces našej rýchlej online pôžičky je väčšinou vybavený do 15-20 minút. Čakáte len nato, kedy Vám prídu peniaze na účet. Vo chvíli, keď je pôžička schválená, odosielame peniaze na váš účet do 10 minút. Celý proces je možné realizovať pohodlne z domu cez naše webové stránky.       

Študentské pôžičky

Na schválenie pôžičky nie je potřebné mať vysoký príjem. Pôžička sa preto hodí aj pre fyzické osoby s nízkym príjmom, teda nielen pre študentov, ale tiež pre seniorov, ktorí poberajú starobný dôchodok, poberateľov invalidných alebo pozostalostných penzií, alebo mamičky na materskej. Každá osoba nad 18 rokov, ktorá nemešká so splácaním u inej finančnej inštitúcie, u náš môže požiadať o pôžičku.       

Nebankové pôžičky

 Naše pôžičky sú nebankové. Váš zamestnávateľ ani okolie sa nedozvie o tom, že ste si požičali. Taktiež nevyberáme žiadne ďalšie úroky, ani poplatky za vedenie účtu.       

Pre koho je on-line pôžička od Pôžičkomatu určená?

Požičať si môže každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov, ktorá má stály príjem. Nie je nutné mať vysoký príjem a tak si u nás môžu požičať študenti aj seniori, osoby poberajúce invalidný alebo pozostalostný dôchodok alebo mamičky na materskej dovolenke. Jedna z nutných podmienok je, aby klient nebol v omeškaní so splácaním u inej finančnej inštitúcie.