Splácate krátkodobé online pôžičky včas? Neobídu vás príjemné odmeny

Pôžička online nemusí byť iba rýchla a jednoduchá. Ponúka vám aj  ďalšie výhody, o ktorých ste možno ani nevedeli. Viete, že aj Pôžičkomat vás rád uvíta vo svojom vernostnom programe?

 

Vernostný program nenájdete iba u mobilných operátorov, v bankách  alebo v dobre známom „obchode plnom života”. V ponuke ho má aj  Pôžičkomat. Ako sa stanete jeho členom?

Kto neskoro chodí, sám sebe škodí

Do vernostného programu vstupujete automaticky, ak svoju prvú pôžičku uhradíte včas. Stačí vám teda, aby ste boli zodpovedným klientom,  požičané peniaze splatili včas a okamžite tak získavate bronzovú kartu.

Zlatá, diamantová, platinová...nie, nejde o výročie svadby, ale o lepšie podmienky pri pôžičke

Dobre, splatili ste pôžičku včas, môžete sa pýšiť bronzovou kartou.  Čo to však pre vás reálne znamená? S bronzom získavate možnosť pri  ďalšej pôžičke požiadať až o 900 eur. Keďže Pôžičkomat sa špecializuje  na malé a rýchle pôžičky, získať 900 eur hneď pri prvej žiadosti o  pôžičku nie je možné. Ako nový klient si môžete požičať maximálne 500  eur.

 

Predstavme si, že služby Pôžičkomatu využívate pravidelne a práve ste včas splatili svoju tretiu pôžičku. Gratulujeme. Vo vernostnom programe ste sa posunuli o stupeň (alebo kartu) vyššie a po novom vás  charakterizuje strieborná farba. Znova sa pre vás zvýšila možná suma,  ktorú si môžete požičať. A to na 1.200 eur.

 

Splatili ste už štvrtú pôžičku a stále ste rovnako ukážkovým klientom? Nech sa páči, tu je zlatá karta a 1.300 eur na ďalšiu pôžičku.

 

Šiesta pôžička za vami, diamantová karta vo vrecku a 1.400 eur pred vami!

 

Včasné splácanie a zodpovedný prístup by ste mohli učiť na školách.  Úspešne a v lehote ste splatili svoju ôsmu pôžičku, vlastníte platinovú  kartu a nabudúce si už môžete požičať až 1.500 eur. Celkom dobré na malé a rýchle pôžičky, no nie?